• Hello Members, This forums is for DV lottery visas only. For other immigration related questions, please go to our forums home page, find the related forum and post it there.

DV 2011 Winners from Republic of TURKEY Report Here

evet mezunda yazıyor fakat AVPİM de calışan arkadas Türkiyeye kesinlikle herhangi bir mektup gelmedi yazıyor o forumda

Evet arkadaşlar o zarfın geldiği kişi benim. Bilemiyorum nasıl bir hata var onu iddia eden arkadaşlarda ama case number'ım hazır. Çıkış adresi de tutuyor benim adresim de tutuyor ve harıl harıl formları nasıl dolduracağım diye okumakla uğraşıyorum. En büyük problemim ünide okuyor olmam ve bunu formlarda nasıl belirteceğim. dsp 122 de ünimin adını yazdıktan sonra from - to ve degree kısımlarına ne yazacağımı bilmiyorum. Boş bırakmak da istemiyorum. Üni ya da master öğrencileri bu durumu nasıl belirtiyorlar, bir fikri olan var mı?

@jardella
tebrikler darısı bizim başımıza
sorularının cevabını bilsem yardım ederdim ama maalesef bilmiyorum

Tebrikler Jardella, umarim forumlarda aradigini bulabilirsin cunku benim de bu konusa tam bir bilgim yok.

I am also winner of DV 2011, and currently living in the states with H1. My # is 12XXX. I already sent docs, and am waiting for 2nd NL. Best

Selam arkadaslar,
bende 2011 kazananlarindanim, delaware deyim ve suanda OPT mi kullaniyorum, ilk formlari gonderdikten sonra henuz bi gelisme olmadi,
numaram 16xxx lerde, gorusme icin Ankarayi sectim, tahmini gorusme zamanim ne olur acaba??

Selam yoldaslar.

Ben de Los Angeles'dayim ve mayis'da mektup gelmisti.

Buraya 10 ay once ogrenci olarak geldim, 2 sene onceki basvurum cikmis iste...Istanbul'a gondermisler zarfi.

AOS yapiyorum ve evet pahaliya geliyor, keske Turkiye'den konsolosluk araciligiyla halletseydim. Baska AOS yapan var mi aranizda

NewYorkResident CP surecin nasil gidiyor?